توافقنامه ثبت نام در انجمن های بازار مبادلات ارزها

رعايت قوانين تالار تخصصي بازار معاملات ارز، براي تمام اعضا الزامي است و ثبت نام در انجمن به معناي پذيرش کامل تمام بندهاي قوانين مي باشد.


(( قوانين تالار تخصصي بازار معاملات ارز ))


1- ثبت نام در تالار تخصصي بازار معاملات ارز براي تمام کاربران آزاد و رايگان است و کاربران مي توانند در چارچوب قوانين سايت از امکاناتي که انجمن در اختيار آنها قرار مي دهد، استفاده کنند.

2- تمام کاربران و اشخاص حقيقي و حقوقي، در صورت پذيرش و رعايت تمام بندهاي قوانين تالار تخصصي بازار معاملات ارز، مجاز به ثبت‌نام و استفاده از امکانات انجمن مي‌باشند.

3- استفاده از تصاوير يا کلمات رکيک و نامناسب در پروفايل کاربر(شامل نام کاربري، آواتار، امضا و ...) همچنين در پست‌ها، تاپيکها، پيام خصوصي،پروفايل کاربران ديگر، آلبوم عکس و . . . تحت هيچ شرايطي مجاز نيست.

4- هر کاربر تنها مجاز به انتخاب يک نام کاربري مي باشد. در صورت فعاليت يک کاربر با دو يا چند نام کاربري، همه اکانت‌ها محدود يا حذف خواهند شد.

5- هر مطلب صرفا بيانگر نظر و عقيده نويسنده آن است و بيانگر نظرات مسئولان تالار تخصصي بازار معاملات ارز و يا تفکر حاکم بر اين انجمن نيست. بديهي است مسئوليت تمامي مطالب و نوشته ها بر عهده شخص نويسنده آنهاست.

6- احترام به کاربران و مديران سايت، حفظ روحيه دوستي و رعايت حقوق ديگران، شرط ادامه فعاليت در يک محيط عمومي مجازي مانند تالار بازار معاملات ارز است . لذا در هنگام درج مطالب يا پاسخگوئي به سوالات از بکارگيري الفاظ و جملاتي که باعث ناراحتي يا دلسردي کاربر يا کاربران شود خودداري فرماييد.

7- انتخاب عنوان مناسب براي موضوعات جديد، نوشتن مطالب به فارسي و ايجاد موضوع جديد در انجمن مناسب، از وظايف مهم کاربران است. ارسال تاپيکها و پستهاي مشابه، متعدد يا بي‌محتوا، انحراف موضوع تاپيک و نوشتن مطالب غير مرتبط با موضوع تاپيک مجاز نيست. همچنين لازم است هر تاپيک فقط در يک انجمن (مناسب موضوع تاپيک) نوشته شود.

8- بحث در مورد دين، سياست، مذهب، مقدسات، قوميتها و مسايل مربوطه در هر نوع و روش آن(چه موافق و چه مخالف)، هيچ کمکي در راستاي نيل به اهداف اصلي تالار تخصصي بازار معاملات ارز ننموده و تحت هيچ شرايطي مجاز نيست.

9- بحث در مورد راه هاي عبــور از فيـل تر، نرم افزارهاي فـيـل تـر ش ک ن و مسايل مرتبط و همچنين لينک به سايتهاي فيـلــتر شده تحت هيچ شرايطي مجاز نيست.

10- طرح منازعات و مشکلات شخصي و همچنين اتهام به افراد حقيقي و حقوقي تحت هيچ شرايطي مجاز نيست.

11- مسئوليت تمامي فايلها، تصاوير و ... که از طريق سايت رد و بدل ميشوند بر عهده کاربر فرستنده بوده و تالار تخصصي بازار معاملات ارز هيچ تعهدي در زمينه عملکرد صحيح و ويروسي نبودن آنها و ... ندارد. پيشنهاد ميکنيم حتما قبل از استفاده از  فايلها و ... آنها را توسط نرم افزارهاي ضد ويروس و ضد جاسوسي کنترل نماييد.

12- امضاها و آواتارهاي تبليغاتي يا نامناسب بدون اطلاع قبلي حذف مي شوند.

13- بخشهاي غيرفني تالار تخصصي بازار معاملات ارز مانند بخش آزاد به منظور افزايش روحيه دوستي و صميميت بين کاربران، همچنين بحث و تبادل نظر پيرامون مباحث غير علمي در نظر گرفته شده است. قبل از نوشتن هرگونه مطلب در اين بخشها، به بند 8  توجه و از ارسال تاپيک‌هاي شخصي و بدون محتوا جدا خودداري کنيد.

14- در صورتي که مايل به ارسال مطلب از يک سايت ديگر مي باشيد ، حتماً منبع آن را ذکر نماييد. در صورتي که مطلب يا موضوع مذکور توسط شخص خاصي نوشته شده بود ، حتماً نام وي را ذکر نماييد.
 
15- تخطي از هر يک از موارد فوق براي کاربراني که ثبت‌نام کرده‌اند تحت هيچ شرايطي مجاز نيست و دسترسي متخلفان بدون اطلاع قبلي محدود خواهد شد.  کاربران در صورت مشاهده نقض هر يک از بندهاي قوانين سايت، مي توانند ازقسمت گزارش به مدير انجمن که در زيرتمام پستها وجود دارد، استفاده کنند.

16- حق ويرايش، حذف يا انتقال نوشته يا تاپيک و همچنين قفل کردن تاپيک بدون اطلاع قبلي و ارائه دليل، براي ادمين و مديران تالار تخصصي بازار معاملات ارز محفوظ است .

17- سعي بر اين بوده است که قوانين تالار تخصصي بازار معاملات ارز در نهايت صراحت و شفافيت نوشته شوند. با اينحال اختلاف نظر در تفسير و نحوه اجراي قوانين نامحتمل نيست. در اينگونه مواقع تفسير قوانين تالار تخصصي بازار معاملات ارز و همچنين تشخيص مصداق‌ها بر عهده مديران انجمن مي‌باشد.

با اميد به اينکه با رعايت کليه قوانين انجمن، بتوانيم حداکثر استفاده از مطالب انجمن تخصصی بازار مبادلات ارز را داشته باشيم.