دانلود نسخه رایگان حسابداری وینا

نویسنده sara_hassani_91

پاسخ: 0
مشاهده: 47
آخرين ارسال ۱۷ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۰:۱۱
توسط sara_hassani_91
نرم افزار حسابداری چابک

نویسنده agrin

پاسخ: 0
مشاهده: 165
آخرين ارسال ۱۴ تیر ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۰:۱۶
توسط agrin


موضوع: معرفی 5 نرم افزار حسابداری برای حسابداران بین المللی  (دفعات بازدید: 200 بار)

0 کاربر و 2 مهمان درحال دیدن موضوع.


  • گروه پشتیبانی
  • *****
  • ارسال: 46
  • محبوبیت ارسالها : 8
  • تالار تخصصی حسابداری ایران
  • تاریخ عضویت : 03/05/2012
    سالسالسالسالسال
    • طراحی سایت متا
« : ۲۱ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۴:۲۳ »
5 نرم افزار کاربردی حسابداری که نصب آن برای حسابداران بین الملی که در خارج از ایران حسابداری انجام میدهند بسیار مفید می باشد.

1- Supplier Payments Automation یکی از بهترین نرم افزارهایی که با تهیه صورت های مالی و گزارش سازی کمک بسیاری به رفع مشکلات و گزارشات سالیانه به اداره مالیات انجام میدهد.

2- Zoho Books یک نرم افزار آنلاین می باشد که توسط آن می توانید فاکتور ها و مشتریان خودتون رو مدیریت کنید. در این نرم افزار  امکان پنل دهی به مشتریان وجود دارد که مشتریان توسط این پنل میتوانند بصورت شخصی همه چک ها و فاکتور های خودشون رو کنترل کنند.

3- QuickBooks اگر در یک شرکت کوچک مشغول به کار هستید حتما از این نرم افزار حسابداری استفاده کنید. از امکانات این نرم افزار آنلاین می شود به دسترسی سریع به اطلاعات مشتری، فروشنده و کارمند و آنلاین بودن آن اشاره نمود.

4- Dynamics اگر تازه کار هستید این نرم افزار را نصب کنید و پشتیبان آنلاین این نرم افزار مالی تمامی امور حسابداری را برای شما انجام خواهد داد فقط کافیست که نام مشتریان و اطلاعات مشتریان را در این سیستم تعریف کنید.

5- SlickPie این نسخه بصورت رایگان می باشد و برای کسب و کار کوچک بسیار مفید و به صرفه می باشد، از خصوصیات این نرم افزار آنلاین حسابداری می توان به سادگی ارسال فاکتور و برقراری ارتباط با حساب های VISA, MASTER و Paypal اشاره نمود.