وروداطلاعات امتناع

نویسنده قنبری1, جون 23, 2013, 04:53:06 بعد از ظهر

« ثبت بیمه مسئولیت کارخانه | سوال فوري-مناطق و‍‍يژه »

0 اعضا و 1 مهمان درحال دیدن موضوع.

آیلان

درود بر شما

خواهش میکنم بنده که کاری نکردم دوست عزیز
هزینه هایی که نام بردید در گزارشات فصلی اعلام نخواهند شد بعضا دیده ام که در برخی تالار ها به اشتباه میگویند هزینه و درآمد ها باید در گزارشات فصلی همخوانی داشته باشند و با سود عملیاتی ما در دفاتر بخواند!!!!! این یکی از بحثهایی است که واقعا تعجب بنده را برانگیخته است!!!نمیدانم دوستان با توجه به کدام قانون و یا بخشنامه چنین فرضیات موهومی را اصل می پندارند اما یکی از مسائلی که در گزارشات فصلی اعلام نمیشود هزینه های ملزومات و خدمات زیر یک میلیون ریال است (طبق بخشنامه مندرج در پست قبل)دیگری هزینه آب و برق و گاز و تلفن و ... و دیگر هزینه ای که اعلام نمیشود هزینه حقوق پرسنل است که خودش ماهی چند میلیون و یا بیشتر خواهد بود حال چگونه است که سود عملیاتی ما با گزارشات فصلی همخوانی داشته باشد!!!!!
هزینه اجاره نیز اعلام نمیشود
اما اگر خریداری هزینه آبدارخانه شما در یک فصل بیشتر از 6،700،000 ریال از یک نفر باشد بایستی اعلام کنید و دوستان توجه داشته باشند که در مورد ورود اطلاعات امتناع حتما و قطعا بایستی این اطلاعات امتناع را حداکثر تا 15 روز بعد از ماه بعد ارسال کنند و مثل اطلاعات خرید و فروش تا یک ماه پس از پایان فصل فرصت ندارید.

با احترام

آزاده پرتو

نقل قول از: ghanbari در جون 24, 2013, 08:21:55 بعد از ظهر
باتشکرفراوان ازخانم آیلان

منظور هزینه های آبدارخانه :هزینه ها را فاکتور به فاکتور ثبت کنیم یا کلیه فاکتور سه ماه آبدارخانه راجمع کنیم ؟
1- شاید توی این سه ماه کلابالاتر 6،700،000ریال فاکتور داشته باشیم و30،000،000ریال قبض برق داشته باشیم چکاری می کنیم؟
2-هرینه های اجاری احتیاج هست ثبت کنیم
3-هرینه حقوق شامل 6700000ریال میشود ؟
متشکرم
با سلام
منظور خرید وفروش هستش نه هزینه های جاری
حالا نگاش کردم ورژن4رو به تیک10%توجه نکرده بودم ممنون آیلان جان
در نگاه کساني که پرواز را نمي فهمند هرچه بيشتر اوج بگيري کوچکترخواهي شد...

beu_w

با سلام .
با تاييد فرمايشات خانم آيلان
اگه قرار بر اين بود كه همه ي اطلاعات وارد بشه و دقيقا با سود عملياتي بخونه ديگه چه كاري بود كه ما اظهارنامه تكميل كنيم بقيه اطلاعات رو هم تو يه فرم ديگه بصورت 3ماهه از ما ميگرفتن و حداكثر تا 31-1 سال بعد ماليات قطعي شده رو بهمون اعلام ميكردن
البته اطلاعاتيو كه تو اين گزارشات مينويسيم بايد طبق دفاترمون باشه ولي بعضي چيزارو كه الزام نكردن ما تو اين گزارشات اعلام نميكينم.
اطلاعات حقوق رو كه شما ماهيانه تحويل ميديد اطلاعات انرژي مصرفي رو هم كه ميتونن به راحتي پيدا كنن هزينه هاي مالي هم كه رهگيريش آسونه
همين خريد و فروش شما ميموند كه ميتونستيد كتمان كنيد كه اونم اگه شما فروش نزنيد يكي ديگه از شما خريد ميزنه يا بلعكس
من كه خيلي خوشم اومده از كار اداره دارايي داره همه چيزو يجور برنامه ريزي ميكنه كه كسي نتونه از زير بار ماليات كه حق دولته از درآمد شركت فرار كنه داريم خارجي ميشيم.
یا فاطمه
همه لرزش دست و دلم از آن بود که عشق
پناهی گردد پروازی نه گریزگاهی گردد
آی عشق آی عشق چهره آبیت پیدا نیست

Share via facebook Share via linkedin Share via pinterest Share via reddit Share via telegram Share via twitter Share via whatsapp

خدمات حسابداری

موسسه رستا تراز پارسه اصطلاحات حسابداری طراحی سایت و انجمن حسابداری

سایر پرتال ها

فروم متا انجمن بورس و اوراق بهادار ثبت آگهی رایگان