نقد و پیشنهاد برای عملکرد بهتر تالار

نویسنده اکبرزاده, اکتبر 24, 2012, 08:27:34 بعد از ظهر

« تبلیغ شرکتها و موسسات | منشور تالار »

0 اعضا و 1 مهمان درحال دیدن موضوع.

اکبرزاده

با سلام

ما بر این باوریم که همه چیز را نمیدانیم

ولی میل به کمال داریم

این تمایل به آسانی بدست نخواهد آمد

دوست داریم اعضاء محترم به نوعی این تالار را اتاق فکر و اندیشه بدانند.

بی صبرانه منتظر نقد شما و پیشنهاد های شما برای عملکرد بهتر هستیم

نقد و پیشنهاد های شما ما را جلا خواهد داد

لطفا  مدیران تالار را نقد کنید

و با پیشنهاد های خود ما را در ارائه خدمت بهتر یاری دهید

با احترام

کاظمی

با سلام و خسته نباشید خدمت مدیران سایت

ممنون که چنین تاپیکی  را گذاشتید و بنظر من یکی از الزامات در هر سایت  میباشد

من چندین ماه است که بعنوان مهمان مزاحم دوستان در این سایت میشوم و از مطالب مفید و ارایه شده توسط دوستان استفاده میکنم
اما مبحث این تاپیک نقد و ارایه نظر سنجی در خصوص مدیران این سایت میباشد
با وجودی که زمان چندانی از عمر این سایت نمیگذرد ؛ هستند افراد لایقی که عضو بوده و در این سایت به فعالیت ادامه میدهند

البته ان موضوع را بیان کنم که ارسال بنده قصد هیچگونه جسارت یا توهین و یا ایجاد غرور برای اشخاص را نداشته و صرفا نظر شخصی است

جناب آقای اکبرزاده :
مدیر لایق - با تجربه  - متین و با حوصله

خانم آیلان :
لایق - تیزبین - باهوش و احساس میکنم با تجربه بالای کاری

آقای رضا :
به چند دلیل ایشان صلاحیت این سمت را ندارند
1- فعالیت کم ایشان در این سایت
2- در بیشتر مواقع ارسالهای ایشان کپی شده از سایتهای دیگر میباشد.
3- پرسشهای مطرح شده توسط ایشان ؛ جوابی توسط این مدیر داده نمیشود و بیشتر دوستان در آن مشارکت میکنند در حالیکه بنظر بنده خود ایشان باید پاسخگو سوالات مطرح شده باشند

البته نظر شخصی بنده است و بنظرم ایشان از لحاظ علمی هم در سطح چنین مقامی نیستند

با تشکر و سپاس 

جناب کاظمی آیدی شما به علت عدم رعایت منشور تالار به مدت 30 روز غیر فعال خواهد بود
مدیر سایت

آیلان

درود بر شما

جناب اقای کاظمی
از اینکه نظر خود را عنوان فرمودید متشکرم اما بنده همیشه از جهات مختلفی به یک مبحث نگاه میکنم نظرات شما در باره بنده فکر میکنم آمیخته با کمی اغراق بود بنده هنوز در این سایت و تازنده ام شاگردی میکنم
اما در مورد آقا رضا
1-فعالیت ایشان کم نیست اگر سوالات متعددی از سمت کاربران گرامی منظور شود در تالار صنعتی حتما از تجربه خوب ایشان بهره میبریم

2- اگر شما به کپی کردن ایشان از مکان دیگر اشراف دارید بایستی یاد آور شوم که اگر ایشان از مطالب خودشان کپی بگیرند از نظر هیچ کسی ایرادی نخواهد داشت و بهتر است منظورم را جور دیگری عنوان کنم تالار ای سی سی خیلی وقت است که فیلتر شده و فعالیتی در آن صورت نمیگیرد و پنل جستجویی هم ندارد اما اینکه شما نام تالار دیگری را در این تاپیک و در این سایت گذاشتید از نظر بنده جزتبلیغ معنی و قصد دیگری برای این ارسال نمیابم و نمیبینم!

3-کدام سوال ایشان بی جواب است؟اگر لطف کنید لینک مورد نظر را ارائه دهید سپاسگزاری میکنم

با احترام

Acc Support

سلام جناب کاظمی گرامی وقت حضرت عالی بخیر

یک نکته کلی باید گفت که این تاپیک جهت نقد و ارائه پیشنهاد جهت بهتر شدن وضع موجود می باشد نه تعریف و تمجید !

جناب کاظمی عزیز حتما خود شما بهتر از ما میدانید که نقد و پیشنهاد جهت بهبود شرایط، صرفا با چند ادعای بدون مدرک و سند
و بدون توضیحات علمی و تخصصی و اثبات ادعای مطرح شده ارزشی ندارد و متاسفانه نقد شما  ارزشی ندارد و بیشتر به توهین
و قصد تخریب و تبلیغ شباهت دارد. و ما با توجه به منشور تالار ،اجازه نخواهیم داد به هیچ یک از مدیران متخصص و ارزشمند سایت
که بدون هیچ چشمداشتی هر چه می دانند بدون کم و کاست ارائه می دهند، توهین و ادعای کذبی مطرح شود.

خود شما که می فرمایید چندین ماه هست از فروم استفاده می نمایید و تخصص مالی دارید و چنین ادعای کذبی مطرح می نمایید چرا
تا به حال در هیچ یک از مباحث شرکت نداشته اید تا مشخص شود خود شما در چه سطحی هستید که چنین ادعایی میکنید؟ و ...

موفق باشید.

قنبری1

سلام جناب کاظمی
آقا رضا ،یکی از پرعلم ترین حسابدارها درمبحث صنعتی می باشدودرکشورنادراست ایشان بدلیل مشغله زیاد درحسابداری وکارهای دیگر ومسافرت نمی تواند بشترآنلاین باشدو دراین سایت وسایت دیگر محبوب می باشد
خودم وقتی وارد این سایت می شوم اولین کارکه میکنم به قسمت کاربران آنلاین سرمی زنم که ببینم آقارضا آنلاین می باشد بعد به قستمهای دیگرسرمی زنم
به نظربنده مشکلی نیست سوالات سایتهای دیگراینجا مطرح شود کابران این سایت می توانند استفاده کنند   
ازمدیرت سایت خواهش میکنم آیدی جناب کاظمی فعال کند چون نظرخودش راگفته به نظربنده توهینی نکرده است چون مادرکشوراسلامی زندگی میکنیم الحمدالله آزادی بیان وجود دارد
باسپاس   

اکبرزاده

نقل قول از: کاظمی در اکتبر 28, 2012, 12:01:42 بعد از ظهر
آقای رضا :
به چند دلیل ایشان صلاحیت این سمت را ندارند
1- فعالیت کم ایشان در این سایت
2- در بیشتر مواقع ارسالهای ایشان کپی شده از سایتهای دیگر میباشد.
3- پرسشهای مطرح شده توسط ایشان ؛ جوابی توسط این مدیر داده نمیشود و بیشتر دوستان در آن مشارکت میکنند در حالیکه بنظر بنده خود ایشان باید پاسخگو سوالات مطرح شده باشند
البته نظر شخصی بنده است و بنظرم ایشان از لحاظ علمی هم در سطح چنین مقامی نیستند

جناب کاظمی انتخاب ایشان به عنوان مدیر سایت به خاطر فعالیت و حضور همیشگی در سایت نبوده است
جناب کاظمی همه ما از داشته های سایتهای دیگر بهره می بریم آنچه در سایتها قابل مشاهده است اطلاعاتی است
                  که کاربران زحمت ارسال آن را کشیده اند و پرسشی مطرح و پاسخی داده اند خود سایت همانند یک
                  ظرف خالی است ارزش هر سایتی به کاربران آن است
جناب کاظمی ممکن است بنده بتوانم سئوالهای خوبی مطرح نمایم وکسی نتواند پاسخ دهد آیا الزاما بنده حتما باید
                  پاسخگوی سئوال خودم باشم پس دیگر نباید هیچکس در هیچ مرکز علمی حضور پیدا نماید چون خودش
                  در صورت طرح یک سئوال پاسخ  را می داند.
جناب کاظمی اینجا تالاری است که همگان جهت بهتر دانستن آنچه نمیدانیم و آموختن آنچه  میدانیم گرد هم آمده ایم
                  آیا شما در کشور کسی را میشناسید که در حسابداری استاد کامل باشد در حسابداری تئوری پرداز
                  باشد یک جنش در حسابداری ایران راه انداخته باشد نظریه ای ایشان در مجامع حرفه ای بین المللی
                  مطرح باشد جناب عزیز نبوی که همه او را پدر حسابداری ایران میدانند در خارج از کشورتحصیل کرد
                  و آموخته هایش را به ایران آورد چیز جدیدی را ارائه نداد حالا هم ما کسی را نداریم که مطلب جدیدی
                  داشته باشد همه اساتید دانشگاه و همه حسابداران رسمی و همه آنهایی که به ، به به و چه چه عده ای
                 دلخوش کرده اند و انجمن و سازمان راه انداخته اند و به خودشان پست و مقام داده اندنگاهشان به
                 آنطرف آب است که مطلب جدیدی بیاموزند و بیایند مطرح نمایند

می خواهید نقد بفرمائید:
جناب رضا احساس میکنم با توجه به سئولات مطرح شده حضور شما کم است دوست داریم که پاسخ پرسشهای خود را
سریعتر بدانیم
جناب رضا حسابداری صنعتی با توجه به طیف وسیعش و کاربرد آن در صنعت شما به همه ریزه کاری های آن نپرداخته اید
لازم است بهای تمام شده را بهتر توضیح دهید.
جناب رضا به  سئولات مطرح شده از طرف بنده تاکنون پاسخی داده نشده است چه باید کرد
ووو

جائی که علم مطرح میشود هرگونه کلمه خارج از این حیطه فضای علمی را میآزارد اجازه بفرمائید همیشه بوی خوش
تعاملهای زیبای علمی فضای تالار را بنوازد

با احترام

Share via facebook Share via linkedin Share via pinterest Share via reddit Share via telegram Share via twitter Share via whatsapp

https://www.meta4u.com/acc/Themes/NameX_v1.2.3/images/post/lamp.png
۱۱ اصل مدیریت مالی بهتر کسب و کار برای یک مدیرعامل

نویسنده ParmisIT در مدیریت مالی

0 ارسال
1455 مشاهده
آخرین ارسال: آگوست 23, 2016, 12:51:10 بعد از ظهر
توسط
ParmisIT
https://www.meta4u.com/acc/Themes/NameX_v1.2.3/images/post/xx.png
پیشنهاد معافیت مالیاتی برای طرح های ایجاد اشتغال در روستاها

نویسنده اکبرزاده در شنیده های اجتماعی

0 ارسال
1454 مشاهده
آخرین ارسال: نوامبر 29, 2015, 12:21:15 قبل از ظهر
توسط
اکبرزاده
چه ثبتی برای صفر کردن حساب کنترل حقوق پیشنهاد می دهید؟

نویسنده حسابدار. در حقوق و دستمزد

1 ارسال
2163 مشاهده
آخرین ارسال: سپتامبر 09, 2013, 10:44:58 بعد از ظهر
توسط
اکبرزاده
ماده 54 - ارائه نکاتی در رابطه با ارزشهای اجاری املاک تعیین شده توسط ادارات امور مالیاتی سراسر کشور برای عملکرد سال قبل در مورد نحوه تدوین ارزش اجاری عملکرد سال 97 و به بعد

نویسنده اکبرزاده در قانون مالیاتهای مستقیم - باب سوم - مالیات بر درآمد - ماده 52 الی 131

0 ارسال
571 مشاهده
آخرین ارسال: ژانویه 14, 2020, 09:44:27 بعد از ظهر
توسط
اکبرزاده
بخشنامه: 200/98/34......... ارائه نکاتی در رابطه با ارزشهای اجاری املاک تعیین شده توسط ادارات امور مالیاتی سراسر کشور برای عملکرد سال قبل در مورد نحوه تدوین ارزش اجاری عملکرد سال 97 و به بعد

نویسنده اکبرزاده در قانون مالیاتهای مستقیم - باب سوم - مالیات بر درآمد - ماده 52 الی 131

0 ارسال
550 مشاهده
آخرین ارسال: جولای 29, 2019, 10:32:38 قبل از ظهر
توسط
اکبرزاده
چگونگی شرایط تعیین مالیات مقطوع موضوع تبصره ماده ۱۰۰ قانون مالیاتهای مستقیم برای عملکرد سال ۱۳۹۸

0 ارسال
433 مشاهده
آخرین ارسال: دسامبر 17, 2019, 12:23:36 قبل از ظهر
توسط
اکبرزاده
پیشنهاد

نویسنده گروه حسابداری سان در مدیر سایت

0 ارسال
1762 مشاهده
آخرین ارسال: دسامبر 01, 2012, 02:39:08 بعد از ظهر
توسط