روش هزینه یابی

نویسنده ساناز, سپتامبر 28, 2015, 10:12:00 قبل از ظهر

« هزینه یابی | تفاوت در سود و زیان »

0 اعضا و 1 مهمان درحال دیدن موضوع.

آیلان

درود بر دوستان

از نوشتار شما کاملاً مشهود است که خود را در مقام خدایی (البته در تصوراتتان) دانسته که به هر علمی از جمله علم حسابداری واقف بوده (البته ادبیات و .. را فاکتور میگیرم)  و گویا کتابهای زیادی را تالیف و منتشر کرده اید که هیچ کدام از دوستان افتخار خواندن مطالب استادانه شما را نداشته اند البته در مقام دانستن نشستن عیب بزرگی است که گویا این خصلت در خودشما موج میزند چون از دریچه ای سخن گفتن را آغاز کرده اید که خواننده کاملاً درک میکند از کوزه همان برون تراود که در اوست ... و یا اینکه درخت هر چه پربارتر سر به زیر تر...
یکباره بعد از مدت زمان کوتاهی از عضویت در تالار بدون آنکه مطلب قابل توجه و چشمگیری را در پاسخ سوال کننده بگویید و کمکی در این راستا به افرادی که دست کمک به سمت همکاران خود دراز کرده اند بکنید نقادانه در جایگاه نقادان بزرگ رفته و این را حق مسلم خود میدانید که سوال کننده یا هر فرد دیگر را به سخره بگیرید؟!چه فکری با خود کرده اید؟!شما که هستید که از جامعه حسابداران اینگونه سخن میگویید؟!مگر خود شما جزوی از همین حسابداران نیستید؟!اگر نیستید چرا در سایت حسابداری حضور دارید؟!
این صحبتهایی که در مورد جان دادن مرغ بسمل و تلاش مذبوحانه  برخی افراد(با استخراج از برخی کتب) راندید را خود تجربه کرده اید؟!به این  راحتی تجربیات خود را به دیگران نسبت ندهید و باز هم متذکر میشوم این سایت مکانی برای تخلیه غرایض شخصی شما نیست و نخواهد بود لطف کنید اگر مطلبی استادانه از خود را میخواهید نثار شخص خاصی بکنید به خود آن شخص و صراحتاً و ننه تلویحانه و نه طنز آلود در هر سایت و هر مکانی که از ایشان گله دارید بگویید نه اینکه بعضاً با حذف مطالب آن فرد، در مکانهای دیگر اقدام به تلافی بکنید.
خوشبختانه عقل چشم خواننده آنقدر کور و کر نشده که که این رفتار خودپسندانه شما را درک نکند و بی هیچ تاسفی از کنار آن بگذرد
ضمناً در جمله ای از در اختیار گذاشتن علم رایگان سخن گفتید این در حالی است که کسی از دوستان هنوز چنین چیزی را از شما حداقل در این سایت ندیده است؟!لطفاً حداقل کمی برای اثبات به خواننده از علم سرشار خود به دوستان سوال کننده بدهید.

من الله توفیق

با تقدیم احترام

lazeheko

نقل قول از: آیلان در سپتامبر 30, 2015, 02:15:10 بعد از ظهر
از نوشتار شما کاملاً مشهود است که خود را در مقام خدایی (البته در تصوراتتان) دانسته که به هر علمی از جمله علم حسابداری واقف بوده (البته ادبیات و .. را فاکتور میگیرم)  و گویا کتابهای زیادی را تالیف و منتشر کرده اید که هیچ کدام از دوستان افتخار خواندن مطالب استادانه شما را نداشته اند

این شهود را از کجای عرائض بنده استحصال کردید که بنده خود را در مقام خدایی می دانم!!!؟ شاید بر همان سیاق که پشت پروفایل را می بینید؟

البته در مقام دانستن نشستن عیب بزرگی است که گویا این خصلت در خودشما موج میزند چون از دریچه ای سخن گفتن را آغاز کرده اید که خواننده کاملاً درک میکند از کوزه همان برون تراود که در اوست ... و یا اینکه درخت هر چه پربارتر سر به زیر تر...

«درخت هر چه پربارتر سر به زیرتر»، بله در مقام ادب همینطور است اما در مقام مباحث فنی و تخصصی خیر، چرا که سر به زیر بودن و منفعلانه عمل کردن شما را از پیشرفت وا می دارد و آنگاه است که فرومایگان مجال سوء استفاده خواهند یافت. به عبارت بهتر سربه زیری اخلاقی به این معنا نیست که از شما انتقاد نشود.

یکباره بعد از مدت زمان کوتاهی از عضویت در تالار بدون آنکه مطلب قابل توجه و چشمگیری را در پاسخ سوال کننده بگویید و کمکی در این راستا به افرادی که دست کمک به سمت همکاران خود دراز کرده اند بکنید نقادانه در جایگاه نقادان بزرگ رفته

البته شما که زیرکانه پشت پروفایل افراد را می خوانید پس به «یکباره» و امثال این عبارات بیشتر نمایشی است تا واقع امر.

و این را حق مسلم خود میدانید که سوال کننده یا هر فرد دیگر را به سخره بگیرید؟!

«به سخره گرفتن» نیز زائیده تفکرات شخصی شماست.

چه فکری با خود کرده اید؟!شما که هستید که از جامعه حسابداران اینگونه سخن میگویید؟!مگر خود شما جزوی از همین حسابداران نیستید؟!اگر نیستید چرا در سایت حسابداری حضور دارید؟!

سرکار خانم؛
عضو جامعه حسابداران بودن مترادف این نیست که یا طابق النعل به النعل مانند شما و یا تک تک افراد عضو این جامعه باشم و یا مترادف با این نیست که چون خودم عضو این جامعه هستم پس نمی توانم از این جامعه انتقاد کنم. اتفاقاً از جامعه ای که خود عضو آنی انتقاد کردن شجاعت می خواهد که نصیب هر کسی هم نمی شود...

این صحبتهایی که در مورد جان دادن مرغ بسمل و تلاش مذبوحانه  برخی افراد(با استخراج از برخی کتب) راندید را خود تجربه کرده اید؟!به این  راحتی تجربیات خود را به دیگران نسبت ندهید و باز هم متذکر میشوم این سایت مکانی برای تخلیه غرایض شخصی شما نیست و نخواهد بود لطف کنید اگر مطلبی استادانه از خود را میخواهید نثار شخص خاصی بکنید به خود آن شخص و صراحتاً و ننه تلویحانه و نه طنز آلود در هر سایت و هر مکانی که از ایشان گله دارید بگویید نه اینکه بعضاً با حذف مطالب آن فرد، در مکانهای دیگر اقدام به تلافی بکنید.

خیر، تلافی نمی کنم، محبت می کنم، با اینکه می دانم چه واکنشی در پی خواهد داشت با سعه صدر عنوان می کنم.
موضوع را گل آلود کردید من هم از همین آبی که گل آلود شد فرصت را غنیمت شمردم و خیر شما را خواسته و عرض کردم اما گویا شما عرائض بنده را به خود گرفته اید!!! چه قرابتی با عرائض بنده در خود دیدید که اینگونه آشفته شدید؟

آفتاب آمد دلیل آفتاب
                گر دلیلت باید از وی رو متاب

ضمناً در جمله ای از در اختیار گذاشتن علم رایگان سخن گفتید این در حالی است که کسی از دوستان هنوز چنین چیزی را از شما حداقل در این سایت ندیده است؟!لطفاً حداقل کمی برای اثبات به خواننده از علم سرشار خود به دوستان سوال کننده بدهید.

احتمالاً شما خود را به فراموشی زده اید و یا بعد از مدتها فراغ از سایت هنوز فرصت مرور مطالب را پیدا نکرده اید.

ضمناً توصیه می کنم به جای پرداختن به این مباحث از دریچه گستاخی، به بحث ذخیره برگشت از فروشی که مطرح کردید بپردازید که سؤال کننده منتظر اظهار لطف شماست بنده هم شما را همراهی خواهم کرد.

در پایان عرض می کنم که این بحث را بیش از این ادامه نخواهم داد و انرژی شما و خود را مصروف مشاجرات غیر فنی نخواهم کرد اما به شما جسارت نشود، محقید در این باب همچنان مطول بنویسید که البته من باب اینکه شما را در این بحث همراهی نخواهم کرد پیشاپیش عذرخواهی می کنم...
ای مگس! عرصه سیمرغ نه جولانگه توست
عِرض خود می‌بری و زحمت ما می‌داری

دایی رضا!

نقل قول از: آیلان در سپتامبر 30, 2015, 09:35:11 قبل از ظهر
نقل قول از: lazeheko در سپتامبر 28, 2015, 11:08:34 قبل از ظهر
با سلام

جسارت بنده رو می بخشید، شما بدون اطلاع از روشهای هزینه یابی و در واقع بدون اشراف بر حسابداری بهای تمام شده، در تاپیک زیر به قول خود «گزارش دخل و خرج» را محاسبه کردید!؟ واقعاً جای تحسین و تمجید دارد
...

نقل قول از: دایی رضا! در سپتامبر 30, 2015, 07:08:43 قبل از ظهر

با سلام

دوست عزیز ندانستن عیب نیست - امروزه خیلی از مطالب رو می خونیم ولی نمی فهمیم - علت درک نکردنش هم اینه که محل استفادشو رو نمی دونیم . اینکه اکثر دوستان  بیان میکنن بین تئوری تا عمل فاصله هست علتش میتونه این باشه چون تا وارد کار نشن نمی فهمن مطلب خونده شده کجا استفاده میشه .
شما بعنوان یک حسابدار وارد یک شرکت میشین و دنباله رو اقدامات گذشته اید . حالا اگه کسی کنجکاو بود و پرسید که .....

باز هم از بزرگواری شما کمال تشکر را دارم که با صبر و حوصله به سوالات دوستان پاسخ میدین و نکات ریز رو بیان میکنید

سپاس

درود بر شما

با تشکر از شما و روح بزرگی که دارید

انسان زاده شدن تجسد وظيفه بود :

توان دوست داشتن و دوست داشته شدن

توان شنفتن

توان ديدن و گفتن

توان اندهگين و شادمان شدن

توان خنديدن به وسعت دل ، توان گريستن از سويداي جان

توان گردن به غرور برافراشتن در ارتفاع شكوه ناك فروتني

توان جليلِ به دوش بردنِ بار امانت

و توان غمناك تحمل تنهائي

تنهائي

تنهائي

تنهائي ي عريان

انسان

دشواري ي وظيفه است.

با احترام

با سلام و سپاس از شما سركار خانم آيلان
از لطف جنابعالي ممنونم
هر دو نقل قول را بنده به رنگ سبز ميبينم - با وجود" پرسپوليسي بودن "نقل قول قرمزي وجود ندارد !

دوست عزيز  "lazeheko" از انتقادهاي سازنده شما هم سپاسگزارم

«داشتن‌ها» همیشه به انسان کمک نمی‌ کنند

گاه این نداشتن‌ هاست، که موجب خلق آثار می‌شوند

ودر نهايت :

برایتان آرزو می کنم

در میان مردمی که می دوند

برای "زنده بودن" آرام قدم بردارید  برای "زندگی کردن"

به یادتان مى آورم تا همیشه بدانید که زیباترین منش آدمى

محبت اوست پس؛

محبت کنید چه به دوست، چه به دشمن

که دوست را بزرگ کند و دشمن را دوست.

سپاس و در پناه خدا باشيد
بدون امضاء!

lazeheko

دایی عزیز؛

فرمایشات شما متین و کاملاً درست است اما شاعرانه سخن گفتن مجالی دارد و فرصتی. اگر بنا بر شاعرانه گویی و ذکر مناقب و سجایای اخلاقی باشد می توان صفحات متعددی نوشت که البته بنده، هم شناخت لازم و هم منابع وافی و کافی از علو مراتب اخلاق عرفانی در اختیار دارم و به بهترین شکل ممکن می توانم خدمت مخاطبین رونویسی کنم اما بنده مشخصاً و به نیت کاملاً عملیاتی (و نه فقط تئوریک) قصد داشتم و دارم که برخی اوصافی که متأسفانه سر تا پای بسیاری از اهالی وب را فراگرفته است را نمایان کنم و از این بابت نیز زنهار دهم. بزرگترین و نمایان ترین این اوصاف، بر نتابیدن انتقاد است گویی که جامع همه مباحث هستند حال آنکه جامع المقدمات هم نیستند، متأسفانه راه را نیافته راهبر می شوند. شاهد عده ای از این افراد بوده و هستم که شدیداً تشنه سؤال کردن و آموختن هستند اما چنان شیفته پاسخ دادن شده اند که هم خود را از آموختن محروم کرده اند هم نوآموزان دیگر را با پاسخ های یک من صنار خود دچار گمراهی می کنند و شوربختانه تر اینکه وقتی انتقادی نسبت به پاسخهای ارائه شده می شود حاضرند تا قتل نفس هم پیش بروند اما هاله نور استادی آنها خدشه بر ندارد...

به طور خلاصه خدمت شما عرض کنم:
وجود و حضور بنده در این محیط چیزی جز محبتی که فرمودید نیست (البته اگر از محبت فقط به «قربونت برم، فدات شم، عزیزم» تعبیر نشود) منتها روش مهروریزی بنده انتقادی است و به جای اینکه ماهی به دست اشخاص بدهم روش ماهیگیری را ارائه خواهم کرد.

ضمناً اگر حمل بر بی ادبی نفرمایید بنده هم یادآوری می کنم که «کسی که تو را دوست دارد، از تو انتقاد می کند و کسی که با تو دشمنی دارد، از تو تعریف و تمجید می کند [تا اشتباهات بیشتر شود].»

به هر حال و فارغ از این مباحث اگر به اشخاصی که در دایره مفاهیم این بحث نیستند اساعه ادبی شده است عذرخواهی می کنم.

اکبرزاده

با سلام

دوست عزیز و گرانقدر

میپذیرم آنچه شما میفرمائید که در دهه اخیر عزیزانی با نگرش سطحی و آموزه های حاصل از روخوانی کتابهای درسی رایج به روایتی از حسابداری دست یافته اند

در هر حال علم علم است چه علوم سیاسی و اقتصادی و فیزیک و شیمی  آنچه بحثهای علوم نظری را به چالش کشانده است خصوصا در حوزه حسابداری

قرائت شخصی از علم است ، که هر کس با فهم مطلب از موضوعی بر اثبات آن پافشاری میکند در حالی که ممکن است درک مطلب غیر این باشد

البته منکر آن نیستم در این میان جوانان خوش فکر و تیز هوشی در این عرصه قدرت تمیز و درک مطلب را یافته و براحتی به تحلیل یافته های علمی خود میپردازند

باید اساتید با سعه صدر بیشتری بر این اندیشه جهت شکوفائی و بالندگی نسل جدید قدم بردارند.

با احترام

آیلان

نقل قول از: lazeheko در سپتامبر 30, 2015, 03:32:21 بعد از ظهر

این شهود را از کجای عرائض بنده استحصال کردید که بنده خود را در مقام خدایی می دانم!!!؟ شاید بر همان سیاق که پشت پروفایل را می بینید؟

تا مرد سخن نگفته باشد علم و هنرش نهفته باشد این تفکر برای من از طرز نوشتارتان حاصل شد

«درخت هر چه پربارتر سر به زیرتر»، بله در مقام ادب همینطور است اما در مقام مباحث فنی و تخصصی خیر، چرا که سر به زیر بودن و منفعلانه عمل کردن شما را از پیشرفت وا می دارد و آنگاه است که فرومایگان مجال سوء استفاده خواهند یافت. به عبارت بهتر سربه زیری اخلاقی به این معنا نیست که از شما انتقاد نشود.

از شما با این همه دانش بعید است سر به زیر بودن را شرمسار و منفعل تعبیر کنید!در اینجا سر به زیر بودن به معنی تواضع است نه شرمساری!ضمنا فرومایگان از دید شما یا از دید انسان شناسان ؟!انتقاد؟!میشود توضیح بفرمایید انتقاد در دستور زبان شما چه معنی دارد؟!انتقاد اگر سازنده باشد و توسط فردی با خصایص نیکو و یا فرد عالی رتبه ای بیان شود کاملا مفید است در غیر اینصورت بی فایده بوده و تاثیر بدتری خواهد داشت چرا که شنونده از نیت فرد به ظاهر منتقد آگاه میشود...

«به سخره گرفتن» نیز زائیده تفکرات شخصی شماست.

دقیقا مانند متن شما که زاییده تفکرات شخصی شما است

سرکار خانم؛
عضو جامعه حسابداران بودن مترادف این نیست که یا طابق النعل به النعل مانند شما و یا تک تک افراد عضو این جامعه باشم و یا مترادف با این نیست که چون خودم عضو این جامعه هستم پس نمی توانم از این جامعه انتقاد کنم. اتفاقاً از جامعه ای که خود عضو آنی انتقاد کردن شجاعت می خواهد که نصیب هر کسی هم نمی شود...

من هرگز چنین چیزی نگفتم که خدایی نکرده مثل شما باشم و یا شما مانند من !!و سایر اعضای این جامعه باشید!!!! چرا که شما در نظر خود استغفرالله خدایید و مانند شما نیست باز هم عرض کنم در نظر خودتان وگرنه دلیلی نمیبینم فردی هر از چند گاهی وارد تالارهای مختلف شده و با کاربران پاسخ دهنده به مجادله برخیزد!!!اخلاق حرفه ای اینست که با سعه صدر به سراغ سوال کننده و یا حتی پاسخ دهنده رفته و کمکی به سایر دوستان شود نه اینکه جوری بیاییم و برویم که آمدن و رفتمان بر همه روشن باشد و گویی فقط خودمان باشیم که این را درک نمیکند!!!
ضمنا در مورد انتقاد نظر خودم رو عرض کردم و بهتر است بگوییم انتقاد کردن شجاعت نمیخواهد حرف زدن شجاعت نمیخواهد بلکه لازمه آن تفکر و سنجیده صحبت کردن است و گرنه هر کسی قادر به سخن گویی است

خیر، تلافی نمی کنم، محبت می کنم، با اینکه می دانم چه واکنشی در پی خواهد داشت با سعه صدر عنوان می کنم.
موضوع را گل آلود کردید من هم از همین آبی که گل آلود شد فرصت را غنیمت شمردم و خیر شما را خواسته و عرض کردم اما گویا شما عرائض بنده را به خود گرفته اید!!! چه قرابتی با عرائض بنده در خود دیدید که اینگونه آشفته شدید؟

آفتاب آمد دلیل آفتاب
                گر دلیلت باید از وی رو متاب

بفرمایید لطف شما که شامل حال بنده شده است چیست؟میشود این لطف بیکران خود را بر من کوتاه بفرمایید؟!من موضوع خاصی در جملات شما ندیدم که  قصد گل آلود کردن آن راداشته باشم تنها چیزی که من از نوشته های شما متوجه شدم این است که از همان اول به قصد خودستایی و به سخره گرفتن آمدید مگر من بعد خلاف آن ثابت شود که بنده در همین تاپیک از شما عذر خواهی خواهم کرد ( هر چند بسیار بعید به نظر میرسد که قصدی جز این داشته باشید)

احتمالاً شما خود را به فراموشی زده اید و یا بعد از مدتها فراغ از سایت هنوز فرصت مرور مطالب را پیدا نکرده اید.

ضمناً توصیه می کنم به جای پرداختن به این مباحث از دریچه گستاخی، به بحث ذخیره برگشت از فروشی که مطرح کردید بپردازید که سؤال کننده منتظر اظهار لطف شماست بنده هم شما را همراهی خواهم کرد.

در پایان عرض می کنم که این بحث را بیش از این ادامه نخواهم داد و انرژی شما و خود را مصروف مشاجرات غیر فنی نخواهم کرد اما به شما جسارت نشود، محقید در این باب همچنان مطول بنویسید که البته من باب اینکه شما را در این بحث همراهی نخواهم کرد پیشاپیش عذرخواهی می کنم...

امید دارم من بعد شما از دریچه ای که از آن نام بردید وارد بحث علمی نشوید و غرایض شخصی را نیز دخیل نکنید که از حوصله بنده و سایر کاربران خارج است
بنده نیز در پایان عرض میکنم  ارسال  قبلی شما که کاملا خارج از مباحث علمی و تخصصی بود و مشخص است که با حوصله داستان پردازی شده بود باعث شد دوباره این متن رو برای شما ارسال کنم و تا از سر درگمی در آمده و کمی آگاهانه تر عمل بفرمایید البته امیدوارم بعد از این برخورد شما مودبانه تر بوده و عاری از هر گونه سوء نیتی باشد.

lazeheko

نقل قول از: اکبرزاده در سپتامبر 30, 2015, 06:24:11 بعد از ظهر
دوست عزیز و گرانقدر
میپذیرم آنچه شما میفرمائید که در دهه اخیر عزیزانی با نگرش سطحی و آموزه های حاصل از روخوانی کتابهای درسی رایج به روایتی از حسابداری دست یافته اند
در هر حال علم علم است چه علوم سیاسی و اقتصادی و فیزیک و شیمی  آنچه بحثهای علوم نظری را به چالش کشانده است خصوصا در حوزه حسابداری
قرائت شخصی از علم است ، که هر کس با فهم مطلب از موضوعی بر اثبات آن پافشاری میکند در حالی که ممکن است درک مطلب غیر این باشد
البته منکر آن نیستم در این میان جوانان خوش فکر و تیز هوشی در این عرصه قدرت تمیز و درک مطلب را یافته و براحتی به تحلیل یافته های علمی خود میپردازند
باید اساتید با سعه صدر بیشتری بر این اندیشه جهت شکوفائی و بالندگی نسل جدید قدم بردارند.

سپاس از محبت شما

اگر نسل جدید گستاخی را کنار بگذارند و صادقانه به دنبال آموختن باشند قحط الرجال پیش نمی آید. یک سؤال از جنابعالی و سایر مخاطبین دارم:

چگونه است که یک استاد دانشگاه، یک حسابرس کاربلد و یا یک حسابدار خبره را در هیچ یک سایتهای امروزی نمی بینیم؟ آیا فقط به این دلیل است که فرصت نمی کنند؟ آیا فقط به این دلیل است که همه اعضای این جامعه به دنبال زراندوزی هستند؟ (تجربیات سنوات قبل که حکایت از چیز دیگری داشت)

به اعتقاد بنده خیر، فقط این دلایل نیستند بلکه هستند افرادی که حتی با مشغله بسیار، تمایل به ارائه تجربیات خود به دیگران دارند. علت اصلی را ذیلاً به صورت یکی دو سناریو عرض می کنم:

سناریوی اول:

آقای X: یک سؤال دارم...
آقای Y: جواب سؤال شما این است...
آقای Z: جواب شما مشکلاتی دارد از قبیل...
آقای Y: دلیل شما چیست...
آقای Z: مطابق بند فلان استاندارد ...
.
.
.
(بعد از کلی کلنجار کذایی)
آقای Y: استانداردها چرت می گویند و شما نظر شخصی خود را می گویید. به احتمال زیاد قصد تخریب بنده مدیر را دارید!!!!!!!!!!!!!!!

سناریوی دوم:

خانم Z: آقای Y آنطور که شما می گویید قوانین اعمال نمی شوند و خیلی از قوانین اشتباه هستند
آقای Y: بله بعضاً همینطور است اما مادام که قانون لغو یا منسوخ نشده اند لازم الاجرا هستند
خانم Z: به عنوان مثال به هیچ وجه در شورای عالی مالیاتی نمی توان کاری کرد و هیچ مؤدی در شورا به نتیجه نرسیده است
آقای Y: شورای عالی مالیاتی مباحث و فرایند دادرسی مشخصی دارد هر پرونده ای هم حتی قابل ارجاع به شورا نیست. با این حال موضوع شما دقیقاً چیست؟
خانم Z: مهم نیست، هر موضوعی را در نظر بگیرید، پرونده «مؤدیان من» در شورای عالی مالیاتی به هیچ نتیجه ای نمی رسند و در شورا به نفع مؤدی رأی صادر نمی شود
آقای Y: ممکن است بفرمایید چند بار و برای چه مواردی به شورای عالی مالیاتی مراجعه کرده اید؟
.
.
.
(در انتظار پاسخ خانم Z)
خانم Z: فرصت ندارم پاسخ شما را بدهم امروز تا پاس از شب باید فهرست معاملات فصلی مؤدیانم را رد کنم
آقای Y: گویا مؤدیان شما مغازه و فروشگاه و بنکدار و نهایتاً شرکتهای کوچکی هستند که اصلا حسابدار هم ندارند. مطمئن هستید که برای این مؤدیان به شورا رفته اید!؟ جسارتاً شماره مواد مربوط به شورای عالی مالیاتی را بفرمایید؟
خانم Z: آقای Y شما فکر کردید چه؟ هیچ مؤدی در شورای عالی نمی تواند به نتیجه برسد
آقای Y: سرکار خانم، اینطور نیست که شما می فرمایید ضمناً هنوز شماره مواد را عنایت نکردید
خانم Z: شماره مواد مهم نیست هر وقت لازم باشد به مواد قانونی مراجعه می کنم!!! شما فقط حرف خود را می زنید، یک سری حرفهای کلی می زنید، بند و ماده می آورید اما در عمل به کار نمی آیند. اگر شما فکر می کنید در شورا می توان به نفع مؤدی رأی گرفت من یک پرونده مالیاتی دارم، بفرمایید چگونه باید این کار را انجام داد و مراحل اعتراض به شورای عالی چیست؟ (!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)
آقای Y: سرکار خانم یک ساعت است بنده را می کوبید، تخریب می کنید، کل اصول و فروع را زیر سؤال می برید، بنده را نفی می کنید تا برای اثبات خود هم شده به شما آموزش دهم که چگونه باید به شورا مراجعه کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ نمی توانید با زبان آدمیزاد بفرمایید که دوست دارید یاد بگیرید؟
خانم Z: نه خیر، اینطور نیست که شما می گویید من خودم شب و روز در طبقات سازمان امور مالیاتی می خوابم و تمام ممیزان مالیاتی بنده را می شناسند و همه از من حساب می برند بهتر از شما می دانم که....

بله جناب اکبرزاده گرامی، چنین افرادی که هم جلوی آموختن خود را می گیرند و هم به دیگران به لحاظ آموزشی و رفتاری گرای اشتباه می دهند تنها روشی که مفید به فایده است بت شکنی است. بت وجودشان را که بیش از حدِ ضرورت فربه شده است را می بایست شکست.

با عرض پوزش از اطاله کلام

Share via facebook Share via linkedin Share via pinterest Share via reddit Share via telegram Share via twitter Share via whatsapp

https://www.meta4u.com/acc/Themes/NameX_v1.2.3/images/post/xx.png
صنعتی - هزینه یابی مرحله ای ،روش میانگین

نویسنده اکبرزاده در حسابداری صنعتی

0 ارسال
13536 مشاهده
آخرین ارسال: می 24, 2012, 11:45:53 قبل از ظهر
توسط
اکبرزاده
https://www.meta4u.com/acc/Themes/NameX_v1.2.3/images/post/xx.png
صنعتی - هزینه یابی مرحله ای روش اولین صادره از اولین وارده

نویسنده اکبرزاده در حسابداری صنعتی

0 ارسال