تشکر و سپاس

نویسنده دایی رضا!, جولای 21, 2012, 01:38:30 بعد از ظهر

« سخنی با دوستان

0 اعضا و 1 مهمان درحال دیدن موضوع.

دایی رضا!

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیز

فکر کنم اینجا بهترین جایی باشه برای ادای احترام

بدینوسیله از تمامی دوستان و همکارانی که برای عملیات پایان سال مالی به بنده حقیر کمک کردن  کمال تشکر و قدر دانی را دارم

علی الخصوص سرکار خانم آیلان - جناب آقای کیانی محترم - سام عزیز - آقای محسنی عزیز و .... و در نهایت جناب آقای اکبرزاده محترم و سایر مدیران  که امکان چنین فعالیتی رو برای من مبتدی فراهم کردن  ؛

سپاسگزارم و ممنون
بدون امضاء!

SAM

«سام» که کار خاصی نکرد...

موفق باشید

آیلان

سلام آقا رضا

خسته نباشید ما که کاری نکردیم ! بنده از شما بابت تمامی کمکها در صنعتی ممنون و سپاسگزارم
موفق و پاینده باشید

امین محسنی

من هم از این فرصت استفاده میکنم به همه دوستان خسته نباشید میگم میدونم همگی چند ماهی رو به سختی کار کردند برای بسته شده حسابها و تهیه صورتهای مالی سر کله زدن با حسابرسان و در نهایت  تهیه اظهارنامه ها 
خدا قوت همکاران گرامی :) ;)

آیلان

با سلام و سپاس از آقای محسنی

بنده هم امروز خیلی خوشحالم و گفتم بهترین جایی که بتونم از اساتیدم تشکر کنم همین تاپیکه
پس از همه اساتید محترم سایت آقا رضا (بابت صنعتی) و مخصوصا جناب آقای مهدی نیا که خالصانه بابت تمامی سوالاتم من رو راهنمایی فرمودند (هزینه اجاره استهلاک و...)از صمیم قلب تشکر می کنم قبولی زیان و دفاترم رو مدیون ایشان هستم و میتونم بگم اگر شما نبودید موفق نبودم

سپاس از همه دوستان عزیزم

kiani

سلام و سپاس به كليه سروران و بزرگواران تالار

شادباشيد

اگر صخره و سنگ در مسیر رودخانه زندگی نباشد

صدای آب هرگز زیبا نخواهد شد

Share via facebook Share via linkedin Share via pinterest Share via reddit Share via telegram Share via twitter Share via whatsapp

خدمات حسابداری

موسسه رستا تراز پارسه اصطلاحات حسابداری طراحی سایت و انجمن حسابداری

سایر پرتال ها

فروم متا انجمن بورس و اوراق بهادار ثبت آگهی رایگان