رزومه اعضاء تالار

نویسنده اکبرزاده, جولای 18, 2012, 12:56:30 قبل از ظهر

تعدیلات سنواتی »

0 اعضا و 1 مهمان درحال دیدن موضوع.

آنوشا

با سلام
فکر کنم اینجا همه منو به عنوان شاگرد خودشون بشناسن.
منم 6 سال دارم کار حسابداری انجام میدم. به شغل ورشته ام علاقه دارم. این علاقه هر روز بیشتر هم میشه.خیلی وقت پیش از طریق خانم پرتو عضو شدم. ولی فراموش میکردم به تالار سر بزنم. این روزا هم تصمیمرفتم برا ارشد درس بخونم مدتی از نت دور خواهم بود. ;)

آزاده پرتو

نقل قول از: آنوشا در فبریه 27, 2013, 10:50:59 قبل از ظهر
با سلام
فکر کنم اینجا همه منو به عنوان شاگرد خودشون بشناسن.
منم 6 سال دارم کار حسابداری انجام میدم. به شغل ورشته ام علاقه دارم. این علاقه هر روز بیشتر هم میشه.خیلی وقت پیش از طریق خانم پرتو عضو شدم. ولی فراموش میکردم به تالار سر بزنم. این روزا هم تصمیمرفتم برا ارشد درس بخونم مدتی از نت دور خواهم بود. ;)

سلام خانم آنوشا
موفق باشی وپیروز مطمئنم یه کم تلاش کنی موفق میشی هرکمکی ازمنم ساخته باشه واسه ارشددرخدمتم
در نگاه کساني که پرواز را نمي فهمند هرچه بيشتر اوج بگيري کوچکترخواهي شد...

نسترن

سلام.من نسترن 28 ساله هستم.دانشجوی ترم 3 حسابداری.
اخیرا برای کمک به یک دوست کارهای حسابداری مغازه اش را انجام میدهم که نیاز به شخصی دارم تا اگر سوالی داشتم به من کمک کنه.
با تشکر
در درون ما کسی وجود دارد که همیشه آنچه به صلاح ماست را انجام میدهد.

اکبرزاده

با سلام

ضمن خوش آمد  به شما

اعضای تالار حسابداری ایران مجموعه بی نظیری از همکارانی هستند که داوطلبانه آماده اند تا حسابداری حرفه ای را (که دیگر در دانشگاهها

فقط خاطره ای از آن مانده است و  علوم دانشگاهی امروز که فقط منوط به جزوات فرسوده چندین ساله مچاله در دست عمده اساتیدی

است که بار هیئت علمی دانشگاهها را بدوش میشکند)
در جامعه جوان حسابداران این کشور نهادینه نمایند .

این عزیزان همه آن چیزی را که طی سالها تجربه بدست آورده اند فقط با ...

نقل قول از: نسترن در مارس 02, 2013, 10:04:28 بعد از ظهر
نیاز به شخصی دارم تا اگر سوالی داشتم به من کمک کنه.

در اختیار شما قرار خواهند داد.

با احترام

شایگان

علی شایگان (قدیمی)

سابقه حول و حوش 13 سال در شرکتهای مختلف بازرگانی صنعتی تولیدی در سمت های مختلف هستم وبه قول دوستان تجربه بهتر از علم البته همسان خیلی خوبه ولی برخی از دوستان فک می کنند حسابداری هم رشته علوم انسانی یا ریاضی فقط صرف درس بعد وارد بازار کار می شن با مدرک ارشد یا دکتری به گوشه کلاشون بر می خوره یه فوق دیپلم یا لیسانس بگه این سند رو اینجوری بزن یا این گزارش اینجوری بهتره اینجارو با کلاتسای درس ابن سینا و فلسفه اشتباه می گیرن حالا هی دلیل بیار ... تجربه و علم کنا هم :-\

در خدمت همه دوستان عزیز البته اگه یکسری دوستان از acclearn باشند بنده حقیرو می شناسند یادش بخیر دوران خوبی بود...

beu_w

سلام به همه ی اساتید و دوستانی که تو این سایت زحمت میکشن و به سوالات کاربران پاسخ میدن.
امیدوارم که بهترین ها براتون رقم بخوره.
امین هستم. لیسانس حسابداریمو تا چندروزه آینده میگیرم .
خدارو شکر تو این 6-7سالی که حسابداری خوندم از دوره دیپلم تا کارشناسی همیشه استادایی داشتم که فراتر از جزوه و کتاب صحبت میکردن و خدایی همیشه آپدیت میومدن سره کلاس . اما حیف که جوون بودیمو جاهل و بجای استفاده از این بزرگواران وقتمونو واسه چیزای دیگه تلف میکرم .
حسابداری رو انتخاب نکردم .انتخاب شد برام . اما این بهترین ناخواسته ی زندگیم بوده.واقعا عاشق این رشته هستم و هیچ چیزی تو دنیا به اندازه ی یادگرفتن مطلب جدید منو خوشحال نمیکنه که تو این سایت فراوونه . خدا خیرتون بده.
الان که فهمیدم چقدر وقت تلف کردم دیگه نمیخوام دوباره تکرارش کنم و خیلی دوست دارم یاد بگیرم . عاشق دانشجو بودنم .
تجربه ی کاری زیادی ندارم . الان تو یه شرکت تولیدی هستم . شدیدا نیاز به یادگرفتن عملی حسابداری صنعتی دارم که استاد رضا داره بهم کمک میکنه متشکرم ازشون بقیه دوستان هم شرکت کنن و از اطلاعاتشون مارو بی بهره نزارن.
ای کاش کلاسای اینترنتی میزاشتید . من فکر میکنم خیلی از کاربران این سایت موافق این موضوع باشن و حتی هزینشم پرداخت میکنن من خودم اولیشم. یه چیزی تو مایه های کالج متا ای سی سی باشه کلاسای آنلاین داشته باشه و ثبت نام کنه از همه ی کسانی که دوست دارن از کارشناسانی که بصورت عملی در کار حسابداری هستن درس بگیرن و جالبیه این قضیه اینه که میتونن از تو خونه ی خودشون و مثلا ساعاتی خارج از ساعات اداری به اون چیزی که نیاز دارن برسن . واقعا خیلی دوست دارم این ایده تو این سایت عملی بشه. امیدوارم که من اولین ثبت نام کننده تو این کلاسا باشم :))
شما خودتون که میدونین نیروی انسانیه لیسانس گرفته یا هر مدرک دیگه چقدر زیاده تو کشورمون که به هر دری دارن میزنن تا یه چیزی یاد بگیرن که بتونن تو یه شرکتی کار کنن هر روز تو یه کلاسی میرن اسم مینویسن و یه مدرکی به مدارکشون اضافه میشه. خدایی نامردیه... به فکر ما باشید بیاید واسه ما کلاسای عملیتر بزارید با مثالهای واقعی و هرچیزی که خودتون میدونین بهتره . همهی شما گلایه میکنید از تلف کردن وقت خودتون تو دانشگاها حالا بیاید اینجا دانشگاه خودتونو راه بندازید .هرچی فکر میکردید باید میکردن ولی نکردنو خودتون انجام بدید . فکر نکنم از لحاظ قانونی ممنوعیتی باشه برای اینکار اگرم باشه فکر نکنم غیر قابل حل باشه نهایتش اینه که شما یه موسسه حسابداری که دارید به اسم اون موسسه ثبت نام میکنین آخرشم مدرکی میدید.
یه نظر سنجی بزارید تو سایتتون و نظر همه ی دوستانو بدونین البته این روزها فکر نکنم روزای خوبی باشه واسه نظر سنجی 31/4 تموم شد بزارید.
یه خورده تند و رک صحبت میکنم که امیدوارم دوستان منو ببخشن ولی قول میدم ترک کنم این اخلاقو.
. واقعا افتخار میکنم که در جمع شما استادان( اسم نمیارم چون ممکنه کسی و از قلم بندازم)  هستم بعنوان یه دانشجو .
خیلی حرف زدم ببخشید. نیمه ی شعبان مبارک
یا فاطمه
همه لرزش دست و دلم از آن بود که عشق
پناهی گردد پروازی نه گریزگاهی گردد
آی عشق آی عشق چهره آبیت پیدا نیست

آزاده پرتو

نقل قول از: نسترن در مارس 02, 2013, 10:04:28 بعد از ظهر
سلام.من نسترن 28 ساله هستم.دانشجوی ترم 3 حسابداری.
اخیرا برای کمک به یک دوست کارهای حسابداری مغازه اش را انجام میدهم که نیاز به شخصی دارم تا اگر سوالی داشتم به من کمک کنه.
با تشکر
سلام نسرین جان بهترین جا واسه کمک همین جاست منکه خیلی ازمشکلاتم توسط دوستان بخصوص جناب اکبرزاده حل شد
موفق باشید

Share via facebook Share via linkedin Share via pinterest Share via reddit Share via telegram Share via twitter Share via whatsapp

خدمات حسابداری

موسسه رستا تراز پارسه اصطلاحات حسابداری طراحی سایت و انجمن حسابداری

سایر پرتال ها

فروم متا انجمن بورس و اوراق بهادار ثبت آگهی رایگان