رزومه اعضاء تالار

نویسنده اکبرزاده, جولای 18, 2012, 12:56:30 قبل از ظهر

تعدیلات سنواتی »

0 اعضا و 2 کاربران مهمان درحال دیدن موضوع.

اکبرزاده

با سلام

اکنون که قصه این تالار بدینجا رسید است وبا آنکه اغلب عزیزان از قبل از همدیگر شناخت دارند .

بیاییم با شرح رزومه کاری , خود را معرفی نموده تا به  عنوان یک سابقه ارزشمند در تاریخ این تالار بماند

تادیگر عزیزانی که بعدها به تالار می پیوندند بدانند تالار با وجود و تلاش و دانش چه بزرگانی  امروز  دارای چنین جایگاهی

در عرصه حسابداری شده است .

ممنونم که با ما در این راه همراهید که بدون هیچ چشم داشتی دانش خود را جهت آموزش حسابداران جوان هدیه میکنید

ارادتمند شما
اکبرزاده

کیمیا

سلام
من کیمیا .....  دانشجوی ترم آخرحسابداری ...البته بهتره بگم دیگه جزو فارق التحصیلها هستم .جدیدا پیشنهاد کاری دارم . ولی واقعا احساس ترس میکنم که کار راقبول کنم . آخه میگن حسابداری که خوندیم با واقعیت و عمل فرق دارد . همیشه سایتهای حسابداری رادنبال کرده ام . فقط اگه یکبار سوالی پرسیدم که خیلی مبتدیانه بود به بزرگواری خودتان ببخشید .

این سایت نسبت به بقیه سایتها برام جالبتر بود و احساس میکنم سطح علمی کاربران این سایت بالا باشد . امیدوارم بتوانم کنار این دوستان و اساتید پیشرفت کنم

ممنون از همه دوستان که بنده را بعنوان شاگرد کوچک و مبتدی قبول کردند.

در ضمن علاقه شدیدی به حسابداری صنعتی دارم . امیددارم کاربرانی تو این سایت باشند که بتوانند من را راهنمایی کنند

امین محسنی

ورود شما را به این تالار خیر مقدم عرض میکنم
به طور قطع به علت سیستم آموزشی معیوب و قدیمی کشورمان چیزهایی که دردانشگاه آموختید برای گردادن یک سیستم حسابداری کافی نیست اما ضروری است
این را بدانید بهترین و خبره ترین افراد نیز هم از صفر شروع کرده اند پس نترسید و شروع کنید بنده به عنوان عضو کوچکی از این تالار به نمایندگی دیگرا اعضا به شما قول خواهم داد که تا حد توان به سوالات و مشکلات شما پاسخ داده شود .
پس به هیچ عنوان احساس نگرانی نکنید
بدانید برای موفقیت 2 چیز نیاز دارید 1- علم و 2 - تجربه
تجربه را انشالله  کم کم بدست خواهید آورد  ولی مهم بخش اول است که دست خودتان است باید بیش از پیش در بالا بردن آن کوشش کنید

موفق باشید

آیلان

با سلام

با تایید فرمایشات جناب محسنی،بنده هم ورود شما رو به تالار خیر مقدم عرض میکنم امیدورام در کنار هم مکانی بزرگ برای تبادل اطالاعات درست ومفید و تخصصی داشته باشیم مخصوصا در کنار جناب آقای مهدی نیای بزرگوار که امیدوارم بیشتر ایشان را ملاقات کنیم و از حضور پربار ایشان نهایت استفاده را ببریم.

با احترام

دایی رضا!

بنده هم به عنوان یک کارآموز ورود شما را به این تالار خوشآمد میگم
فقط یه چیز رو بدون :
هر کی اینجاس و چیزی بلده بدون خدا نیست . کار کرده زحمت کشیده تا تجربه بدست آورده
ما داریم استادان بزرگی تو همین  حسابداری که وقتی میری سرکلاس درسشون میشینی لذت میبری از نحوه تدریسشون ولی همین اساتید بزرگوار خیلی وقتها پای عمل که میاد وسط واقعا کم میارن .

اینروزها بند و تبصره و قانون رو از حفظ بودن و استاد شدن هنر نیست .

هنر اونه که اونا رو بدونی و بتونی پیاده سازیش کنی .

بهر حال امیدوارم موفق باشی و در کنار بزرگان این تالار بتونی یک حسابدار خوب بشی نه فقط یک تئوریسین والا مقام !
بدون امضاء!

امین محسنی

البته نمیخوام موضوع تاپیک را به بیراهه بکشم و یا به اساتید عزیز توهین کنم

تا حدودی با حرف آقا رضا  موافقم
یه دیالوگ بسیار زیبا در فیلم پرسه در مه تو ذهنم نقش بسته

شهاب حسینی : خوب کسی که کاری رو بلده میره انجامش میده ولی کسی که کاری رو خوب بلد نیست میره تدریسش میکنه

متاسفانه خیلی از اساتید دانشگاهی هستند که در عمل نمیتونند کار کنند تا یه مسئله واقعی رو بهشو میگی سریع بحث رو عوض میکنند

تازه خیلی ها هم تو شهر های کوچکتر( کاهی تو شهرهای بزرگ هم دیده میشه) هم مثل بنده از تئوری هم چیزی نمیدونند چه برسه به عمل میرن تو دانشگاهها تدریس میکنند نتیجش هم میشه خیل دانشجویان حسابداری که فقط یه مدرک دارند نه از تئوری چیزی سر درآوردن نه از عمل!!!!

آیلان

با سلام

دوستان فرمایشات شما ربطی به موضوع تاپیک ندارد لطفا بحث رو به انحراف نکشونید

با احترام

Share via facebook Share via linkedin Share via pinterest Share via reddit Share via telegram Share via twitter Share via whatsapp

خدمات حسابداری

موسسه رستا تراز پارسه اصطلاحات حسابداری طراحی سایت و انجمن حسابداری

سایر پرتال ها

فروم متا انجمن بورس و اوراق بهادار ثبت آگهی رایگان