رزومه اعضاء تالار

نویسنده اکبرزاده, جولای 18, 2012, 12:56:30 قبل از ظهر

تعدیلات سنواتی »

0 اعضا و 1 مهمان درحال دیدن موضوع.

رایانه

سلام
سلام به همه اساتید بزرگوار
بنده رایانه هستم دانش اموز - دانشجو - و صاحب تجربه زیادی در حسابداری نیستم فقط شاگردی بزرگواران زیادی را در این عرصه
کرده ام که برخی از این اساتید در این تالار تخصصی هم حضور دارند قبلا در دیگر تالارهای حسابداری حضور این بزرگواران بوده و هستم و این تالار را نیز دوست بزرگوارم جناب کیانی معرفی کردند امیدوارم که با وجود اساتید گرانمایه و بزرگوار شاهد موفقیت خودم و سایر دوستانم در عرصه حسابداری باشیم
با احترام

آیلان

با سلام حضور جناب اقای رایانه گرامی و بزرگوار

خیلی خیلی خوش آمدید و این فرمایش شما نشان از فروتنی شما است چرا که هم بنده و هم دیگر دوستان از علم و دانش شما کاملا واقف هستیم امیدوارم در کنار شما و از تجربیات شما استفاده شایانی ببریم.
با احترام

رایانه

نقل قول از: آیلان در جولای 28, 2012, 07:03:47 بعد از ظهر
با سلام حضور جناب اقای رایانه گرامی و بزرگوار
خیلی خیلی خوش آمدید و این فرمایش شما نشان از فروتنی شما است چرا که هم بنده و هم دیگر دوستان از علم و دانش شما کاملا واقف هستیم امیدوارم در کنار شما و از تجربیات شما استفاده شایانی ببریم.
با احترام
سلام
سرکار خانم ایلان خیلی ممنون از لطف و بزرگواری حضرتعالی
با احترام

اکبرزاده

با سلام

عبدالمجید اکبرزاده  هستم

متولد 1340

دیپلم حسابداری    1360
فوق دیپلم حسابداری   1366
لیسانس مدیریت بازرگانی   1376
حضور در دانشگاه فقط باعث اتلاف وقتم شد
چون عمده اساتید فقط از روی جزوه چند سالشان تدریس می کردند

استخدام فولاد خوزستان  62/01/17
بازنشسته قبل از موعد    86/10/30
آخرین سمت رئیس حسابداری فروش

کارحسابداری بیرون از سازمان از 1364
حسابداری چون علم است مثل دریائی است بی کناره

با احترام

آیلان

با سلام

آیلان هستم
لیسانس مدیریت
4 سال را در دانشگاه وقت خودم را تلف کردم
کلا در 4 شرکت کار کردم که اولین آن شرکت تولیدی-بازرگانی بود به سمت حسابدار بعد از آن در یک شرکت تولیدی مواد شیمیایی-نفتی مشغول به کار شدم که تا کنون ادامه دارد به سمت مدیر مالی و روی 2 شرکت دیگر نیز کمی نظارت دارم

با احترام

دایی رضا!

با سلام

متولد 1356

استان فارس

محل کار خارج از استان

به یه بدبختی لیسانس حسابداری گرفتم - اصلا علاقه ای به حسابداری ندارم - علاقه خاصی به رشته مدیریت صنعتی و مهندسی صنایع دارم - علت گرایشم هم به صنعتی شاید همین قضیه بوده باشه

تجربه راه اندازی و پیاده سازی سیستم بهای تمام شده در صنایع - نساجی - معدن- سیمان- کاشی و سرامیک - صنایع فولاد - قطعه سازی - خودرو سازی- مواد بهداشتی  بعنوان یک کارآموز را دارم 

اگه وقت اضافه بیارم میرم سراغ بهای تمام شده
بدون امضاء!

قنبری1

سلام 
علیرضاقنبرپور
................................................
ساکن برازجان- استان بوشهر
...............................................
معدل 12خوردی
................................................
هیچ جا استخدامم نکردند پنج سال بیکاربودم وازدرس دوربودم دیگرناامید شده بودم  رو به حسابداری رو آوردم فکرکنم سیرصعودیم خیلی خوب بود ازکسانیکه سوال میکردم ؛حالاهمه آنها ازمن سوال می کنند ممنونم ازتالارحسابداری a/ccو تالارحسابداری متا وتالارتخصصی حسابداری ایران می باشم هرچه سوال درذهنم بود دراین سایتها پیداکردم(بابعضی بچه های حسابداری شوخی می کردم(دلم می خواهد باحسابدارباتجربه ای آشناشوم یک سفرطولانی باآن داشته باشم تمام سوالات حسابداری که درذهنم می باشدازاوسوال کنم )  حالاحسابدارشرکت پیمانکاری هستم ودفتربرای چندین شرکت می نویسم و درصدد هستم حسابداری بهای تمام شده بصورت پیشرفته یادبگیرم

ازدوستان کمک می جویم
[/size]

Share via facebook Share via linkedin Share via pinterest Share via reddit Share via telegram Share via twitter Share via whatsapp

خدمات حسابداری

موسسه رستا تراز پارسه اصطلاحات حسابداری طراحی سایت و انجمن حسابداری

سایر پرتال ها

فروم متا انجمن بورس و اوراق بهادار ثبت آگهی رایگان